Про проект

Кожен з нас хоче розвивати свої навики, і кулінарні здібності серед них не виключення. Новий кулінарний проект власного виробництва телеканалу СТБ «Все буде смачно!» допомагає досягти ідеалу кожному, хто відчуває в собі бажання опанувати майстерність приготування різних страв.

Програма стартувала в ефірі 26 жовтня 2013 року і з першого ж випуску сподобалася мільйонам телеглядачів. Проект виходить щосуботи і щонеділі о 9:00. Вперше на телеканалі СТБ в кулінарному проекті використовуються такі технології зйомки, як slowmotion і макрозйомка, щоб максимально точно пояснити і показати процес приготування смачних шедеврів.

Експертами проекту стали кращі кулінари України – Ектор Хіменес-Браво, Сергій Калінін, Тетяна Літвінова та Алла Ковальчук. Вони разом з ведучою Надією Матвєєвою кожен випуск програми навчають запрошених зірок усім секретам і тонкощам кулінарної майстерності і розкривають секрети, які таять в собі найулюбленіші і звичні страви. Адже часто через якийсь незначний нюанс не вдається приготувати дійсно смачно.

Під час детального майстра-класу гості крок за кроком розбираються, чому страва раніше в них не виходила по-справжньому смачною. Глядачі вчаться разом із зіркою готувати по-новому! Не менш цікавим, чим готування, є спілкування із зірковим гостем. Адже саме під час задушевних розмов на кухні людина розкривається по-особливому.

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99