Алла Ковальчук навчить готувати пельмені

Все буде смачно

Найніжніше у світі тісто, що тане у роті…  Ситна начинка, що залишає на губах присмак невимовного щастя… Аромат, що змушує  зачерпувати знову і знову, аж поки миска не спорожніє… Ваші бабусі готували їх сотнями із заплющеними очима, а ви досі купуєте в магазині заморожені напівфабрикати? Годі! Шоу «Все буде смачно!» назавжди поверне у ваш дім забуті родинні традиції та обожнюваний смак таких запашних домашніх пельменів.

Ситні та ароматні – домашні пельмені зі свининою. Ви навчитеся замішувати ідеальне тісто, яке безвідмовно ліпитиметься. Та дізнаєтесь секретний інгредієнт, що зробить начинку неймовірно соковитою. А ще на вас чекають хрумкі та рум’яні пельмені фрі з ніжною курячою начинкою, яку ви приготуєте за лічені хвилини.

pelmeni-v-gorshochke-10

Особливий хіт 80-х – рибні пельмені. З фантастичною начинкою із правильно розмороженого хека та ароматної зелені. Для шанувальників оригінальної кухні – неймовірні подвійні пельмені з начинкою із вашої улюбленої  вареної картоплі та печінки. Ми впевнені – ви будете шоковані, коли дізнаєтесь як перетворити такі звичні продукти на витвір кулінарного мистецтва. А також на вас чекає ще одна дивовижна страва – вперше у житті ви зможете приготувати не просто суп з пельменями, а справжню Дюшбару. Маленькі пельменчики (такі дрібні, що вміщуються по десятку у ложці) у наваристому баранячому бульйоні!

Дивіться шоу «Все буде смачно!» у неділю (1 січня) о 9 ранку на СТБ!