Шоу «Все буде смачно!» навчить готувати 10 страв з буряка

Все буде смачно

Цими вихідними шоу «Все буде смачно!» навчить вас готувати найсмачніші страви зі звичайнісінького… Хоча ні, чому це звичайнісінького? Навпаки! Ніжно-солодкого, хрумкого,  неперевершеного на колір і смак – буряка!

Борщ, борщ, борщ та шуба – ви що, знущаєтесь? Чи знаєте ви, скільки усього смачного можна приготувати з буряка? Ми навчимо вас готувати дещо зовсім незвичне. Таке, що про борщ ви забудете назавжди. 10-ку неймовірно смачних страв з буряка для вас підготувала наша незрівняна господиня Алла Ковальчук, що знається на городині краще за будь-якого експерта.

Солодкий та п’янкий – буряково-імбирний ель. Запашні та ніжнесенькi – буряковi пхалi. Густа та ароматна – юшка з буряка, приготувавши її хоч раз, ви назавжди забудете про борщі. І це ще далеко не все. Ви будете просто стрибати від задоволення, коли спробуєте страву, що посіла перше місце у нашому рейтингу. А крім того, ми розкриємо секрет: як легко почистити буряк і не запачкати руки. Навчимо, як позбутись запаху буряка. Та покажемо, як легко и просто зняти з буряка шкірку.

Дивіться шоу «Все буде смачно!» у суботу та неділю – 10 та 11 грудня – о 9 ранку на СТБ!