Як приготувати начинку для суші?

Все буде смачно

Починати готувати суші потрібно завжди з нарізки начинки. Особливо важливо це буде для макі: якщо спершу викласти на водорість рис, а потім почати різати начинку, листки водорості розмокнуть від рису і рол розвалиться. До нарізки потримайте начинку в холодильнику 20-30 хвилин. Роли будуть міцнішими.

«Професійний кухар, використовуючи різні складні техніки нарізки, здатний працювати з усіма частинами риби. Але початківцям я раджу використовувати тільки черевну частину філе. М’ясо риби з цієї частини буде найбільш пружним, гнучким і буде менше розшаровуватися при нарізці. Суші з таким м’ясом будуть краще тримати форму», – каже Йоші Фудзівара.

За законом виробники зобов’язані вказувати, з якої частини риби було взято філе. Але якщо цього немає, то варто звернути увагу на товщину жирових прожилок – вузькі і тонкі розташовуються ближче до хвоста. Черевна частина філе зазвичай має жирові товістіші прошарки. Колір прожилок риби без барвників – білий.

S5IE9xL9ShcДля нарізання риби важливо визначити внутрішню і лицьову частини, з якої знімали шкіру. Рибу викладайте внутрішньою частиною вгору. Перевірте, щоб всі кістки точно були видалені. Тепер дивіться на напрям основних, найбільш крупних жил. Різати їх треба навскіс, хрестоподібно напряму жил – так філе стане набагато ніжніше. Для нарізування риби використовуйте великий і гострий ніж.

Візьміть ніж робочою рукою так, щоб середній палець опинився під виступаючим над ручкою лезом ножа. Безіменним і мізинцем притримуйте ручку. А вказівний палець поставте зверху (на тупе лезо) – так буде зручніше керувати великим ножем. Сама ручка повинна стати як би продовженням вашої руки. Злегка притримуючи другою рукою рибу, починайте нарізку від підстави леза до гострого кінчика. Саме так вийдуть ідеальні шматочки риби. Ширина нарізання – не більше 3-4 мл

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля