Сергій Калінін навчить готувати курку в банці

Все буде смачно

Шоу «Все буде смачно!» навчить готувати найсмачнішу в світі курку в нестандартному скляному посуді, який точно є у кожному будинку. Цей спосіб простий і ефективний. Ним користувалися ще наші бабусі. Але з появою сучасної техніки він незаслужено відійшов у небуття – і даремно, адже результат здивує навіть найбільш вимогливого гурмана. Кожен шматочок курочки вийде м’яким, ніжним, ароматним і буде буквально танути в роті. Сергій Калінін навчить готувати легендарну курку в банці.

Разом з куркою – прямо в банці – ми навчимо готувати м’яку і неймовірно смачну картоплю. Насичена соком і ароматом курки, вона буде танути в роті та дарувати райську насолоду. Якщо ж ваша душа бажає пікніка, а відпочинок на свіжому повітрі неможливий – не засмучуйтеся! Порадуйте себе незабутнім шашликом з димком, приготованим в домашніх умовах. А до ароматного шашлику бонус – томатний соус з травами, який стане кращим доповненням до будь-якої страви з м’яса.kalinin

Завдяки Сергію Калініну ви дізнаєтеся, як приготувати курку в банці, щоб вона рівномірно потушилась, мала неперевершений смак і пряний аромат. Ми переможемо всі ваші страхи, розповівши, що потрібно робити, аби банка не лопнула. Розповімо способи швидкого маринування свининиі завдяки нашим секретам ви побуваєте на шашликах, не виходячи з дому!

Не пропустіть шоу «Все буде смачноу неділю (21 лютого) о 9 ранку на СТБ!