Мікаель Ароян навчить Потапа готувати хачапурі

Все буде смачно

У суботу (6 грудня) о 9:00 у програмі «Все буде смачно!» український продюсер та член дуету «Потап і Настя» Олексій Потапенко буде вчитися готувати повітряні грузинські хачапурі під керівництвом гуру кавказької кухні Мікаеля Арояна.

Ситні хачапурі – щоб приготувати їх по-справжньому смачно, вам не потрібно їхати в Грузію, адже їх легко можна приготувати вдома. Так стверджує кулінар з більш ніж 20-річним стажем і «Золотий шеф-кухар України» – Мікаель Ароян. Вже зовсім скоро він відкриє Потапу всі тонкощі приготування справжніх хачапурі.

«Коли ми зі своєю дружиною Ніною спробували справжні хачапурі, то відразу зрозуміли, що з пиріжками у них немає нічого спільного, – розповідає Потап. – Це абсолютно нове, ситне і неймовірно смачне блюдо. Воно так нас приголомшило, що ми готові були їсти його хоч кожен день! Одного разу я вирішив приготувати хачапурі самостійно за відео-рецептом. Я думав, що це буде легко, але те, що я зробив, ні в яке порівняння не йшло з тим, що ми з дружиною їли в ресторані. І можна було б все забути – але не з моїм характером. Я твердо пообіцяв дружині навчитися готувати хачапурі!»

Разом з Потапом ви навчитеся без зусиль готувати справжні хачапурі з продуктів, які завжди є в холодильнику. Це блюдо ви часто замовляєте в ресторанах і купуєте у вуличних кіосках. Але легкий солонуватий смак, пишне і м’яке тісто, золотава скоринка – все це чекає вас лише у тому випадку, якщо ідеальні хачапурі ви приготуєте власноруч. Не пропустіть новий випуск шоу «Все буде смачно!» у цю суботу (6 грудня) о 9 ранку на СТБ!