АНОНС: Як приготувати ніжне листкове тісто – розповіла Ліза Глинська

Все буде смачно

У неділю, 26 жовтня, о 9:00 на ваших екранах найсмачніша і апетитна програма країни «Все буде смачно!». Цього разу Надія Матвєєва та Ліза Глинська готуватимуть незабутні слойки.

Разом з гостею програми неймовірною дівчиною і майстринею на всі руки Ольгою Волковою ви навчитеся готувати ідеальне бездрожжеве листкове тісто і відразу три страви з нього на будь-який смак. Хрусткі слойки у формі троянди з соковитими вишнями. Слойки у формі метелика з густим, ніжним шоколадним кремом. І нарешті – авторський рецепт листкового пирога з томатами під вершково-сирною заливкою від Лізи Глинської.

«Син якось попросив приготувати мене слойку. Я знайшла рецепт в інтернеті, купила заморожену вишню. В борошні змішала всі інгредієнти, які перераховувалися, і замісила гарненько тісто. Воно було досить пружним. Потім взяла з холодильника масло, поклала цілим шматком на пласт, як було в рецепті. Скрутила тісто і почала його розгортати вже з маслом. Я поділила тісто на частини, і почала ліпити слойки. Але тісто прилипало до рук, рвалося, і навіть борошно не допомагало йому не липнути. Підсумкова картина мене шокувала, слойки прилипли до листу і майже не віддирались. З усіх боків пригоріли. Я розламала одну слойку і не виявила жодного шару, все було збито в один шматок тіста. – розповіла про свій невдалий кулінарному досвіді Ольга – У мене була надія, що це ще можна з’їсти з чаєм. Але ця маса приклеїлася до всіх зубів, попадалися сирі шматочки тіста».

Разом з вами Ольга Волкова ще дізнається:

Як замішувати тісто, щоб після випікання воно не було твердим, як камінь?

Як зробити в тісті сотні тоненьких шарів, щоб випічка піднялася і була повітряною?

І що додати в тісто, щоб ці найтонші шари не рвалися і утримували начинку?

Не пропустіть програму «Все буде смачно!» у неділю, о 9:00 на СТБ!