АНОНС: Зірка серіалу «Коли ми вдома» вчитиметься готувати страви з гарбуза

Все буде смачно

Напередодні найзагадковішого свята осені – Хеллоуїн «Все буде смачно!» оголошуємо відкритим бал страв з головного овоча сезону – гарбуза. У суботу, 25 жовтня, о 9:00 ви разом з гостем проекту – прекрасним актором, зіркою серіалу «Коли ми вдома» Олексієм Тритенко – приготуєте неймовірно смачну гарбузову кашу, хрустке з легким присмаком пряних спецій – гарбузове насіння та кекс з ароматною помадкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алла Ковальчук навчила Андрія Бабаєва готувати улюблену страву його дочки

Ігор Місевич, актор Олексій Тритенко і Надія Матвєєва

Ігор Місевич, актор Олексій Тритенко і Надія Матвєєва

«Я прийшов на «Все буде смачно!» лікувати свою кулінарну самооцінку. Вона у мене впала нижче плінтуса! Мої хороші друзі – сімейна пара – нещодавно залишили мене посидіти з моїм дворічним хрещеником Сан Саничем. Сказали, що якщо я граю в серіалі роль молодого тата, встиг багато чого навчитися та повинен впоратися. І попросили зварити йому гарбузову кашу – його улюблену. Я готувати вмію добре, можу легко посмажити шашлик або котлети. Подумав, що там цю кашу готувати. Вибрав гарбуз – близько дома є маленький ринок і там бабусі якраз продавали. Закинув в каструлю гарбуз, кашу – і зварив. Спробував Сан Санича нагодувати – він їсти це відмовився навідріз. Навіть плювався! Довелося мені бігти в магазин за дитячим харчуванням. Ясна річ, ми з Сан Саничем його батькам нічого не розповіли. Але мені тепер соромно якось – каші не зварив, хрещеника магазинною їжею нагодував. Треба мені терміново навчитися готувати гарбузову кашу. Я ж розумію, що мої друзі ще не раз звернуться до мене з таким проханням – посидіти з дитиною. І хочеться, аби вони могли повністю мені довіряти і в усьому на мене покластися. А головне, хочу бути хорошим хрещеним, який не їду з магазину купує, а в стані сам приготувати для малюка корисний обід», – розповів про свої кулінарні пригоди Олексій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солістка «Лісапетного батальйону» порадувала рідних стравами від Ігоря Місевича

Актор, зірка серіалу «Коли ми вдома» Олексій Тритенко

Актор, зірка серіалу «Коли ми вдома» Олексій Тритенко

Разом з кулінаром, справжнім віртуозом народних страв Ігорем Місевич та чарівною ведучою України Надією Матвєєвою ви та гість програми забудете про підгорілу, гірку і занадто рідку гарбузову кашу.

Адже навчитеся:

Як вибирати кращі гарбузи, з якими ваша каша завжди буде солодкою та ароматною?

Яке пшоно допоможе зробити страву приємно в’язкою?

В якій послідовності змішувати інгредієнти, аби каша приготувалася рівномірно?

Кулінар, справжній віртуоз народних страв Ігор Місевич

Кулінар, справжній віртуоз народних страв Ігор Місевич

А також – спеціальний майстер-клас до Хелловіну! Перетворите гарбуз у справжні таємничі прикраси. Адже власноруч виріжете мордочки на будь-який настрій.

Не пропустіть програму віртуозних кулінарних шедеврів «Все буде смачно!» у суботу, 25 жовтня, о 9:00 на СТБ.