АНОНС: Як приготувати домашню тушонку

Все буде смачно

Тушонка виходить занадто жирною? Або, навпаки, м’ясо сухе та жорстке? Не впадайте у відчай! Адже у суботу, 18 жовтня, о 9:00 неповторна Надія Матвєєва та натхненний експерт, віртуоз м’ясних страв Ігор Місевич навчать вас готувати відразу два види домашньої тушонки – найпопулярнішу, апетитну та запашну – з яловичини, і ніжну, делікатну – з курятини. А також ви навчитеся готувати багатошарову картопляно-м’ясну запіканку з апетитною сирною шапочкою, ароматні рулети з м’ясною начинкою в пекінській капусті під улюбленим соусом Людовика 14-го – вершковим бешамель.

А в гості до Надії Матвєєвої цього разу прийде переможниця п’ятого сезону талант-шоу «Україна має талант» Наталія Фаліон. Нагадаємо, вона разом зі своїм колективом «Лісапетний батальйон» підкорила не одне серце телеглядачів СТБ. А тепер вона спробує за допомогою нашого експерта зробити домашню тушонку, а також ідеальну вечерю для всієї родини – всього за 20 хвилин.

Ігор Місевич, Наталя Фаліон з баяністом гурту і Надія Матвєєва

Ігор Місевич, Наталя Фаліон з баяністом гурту і Надія Матвєєва

«Я завжди була впевнена, що вмію готувати домашню тушонку. Поки одного разу не взяла з собою на гастролі баночку зі своїх запасів. Баяніст Віктор з нашого колективу спробував мою тушонку і сказав, що це гидота і таку несмачну тушонку він в житті не їв. Авжеж, я загнобити себе не дала і вирішила довести баяністу, що тушонку готувати-таки вмію. Готувала свинину, яловичину, курятину, кролятину – і майже силоміць згодовувала її Віктору. Але він продовжував критикувати якість. Проте, терпіння його тануло з кожною новою банкою. Зрештою, він не витримав і привів мене до Наді, щоб та зі своїми експертами навчила мене готувати смачну тушонку. А він сказав, що наприкінці зустрічі прийде і перевірить результат», – розповіла Наталія Фаліон.

Ігор Місевич та Наталія Фаліон

Ігор Місевич та Наталія Фаліон

Крім усього перерахованого вище вас і Наталію чекають унікальні секрети:

Завдяки якому інгредієнту тушонка виходить соковита та при цьому не жирна?

Коли додавати спеції, аби смак тушонки був яскравим та насиченим?

І що допоможе тривалий час зберігати домашню тушонку в ідеальному стані?

Не пропустіть програму «Все буде смачно!» у суботу, 18 жовтня, о 9:00 на СТБ.