Алла Ковальчук навчить Володимира Голубця готувати солянку

Все буде смачно

М’ясна солянка! Впевнені, що після святкового застілля у кожному будинку знайдуться всі необхідні продукти, щоб приготувати цей смачний і наваристий суп. Він може з легкістю замінити цілий ситний обід! А для того, щоб приготувати його по-справжньому смачно, ми запросили експерта, який відкриє ексклюзивний рецепт справжньої збірної м’ясної солянки – Аллу Ковальчук.

Набридло замість смачної солянки бачити в тарілці густу, кислу кашу зі шматками твердого м’яса? Сьогодні ви забудете, що таке розчарування на кухні!

Разом з вами готувати смачну солянку навчиться учасник проекту «Хата на тата» Володимир Голубець!

«Якось вирішив порадувати сім’ю солянкою, думаючи, що приготувати її – простіше простого, – згадує Володимир. – Але не все виявилося далеко не так! Вона вийшла занадто густою і була більше схожа на кашу. Потім було ще кілька спроб, але нічого не змінювалося. Тому я вирішив звернутися до вас».

Не пропустіть! Алла Ковальчук розповість, що ви повинні зробити, щоб м’ясо в солянці було м’яким і соковитим? Яким способом додавати в суп огірки, щоб він не вийшов кислим? І як підготувати цибулю, щоб в солянці не відчувався присмак сирого овоча?

Дізнаєтеся вже завтра, 18 травня, в 9:00 на телеканалі СТБ!