Сергій Калінін навчить співачку Ламу готувати смачне безе

Все буде смачно

Легкі, хрусткі і повітряні. Відкушуєш шматочок і насолоджуєшся насиченим смаком солодощів. Безе! Ці солодощі так обожнюють діти, та й не тільки! Але після випікання воно всередині виявляється сирим, а ззовні пригорає? Після того, як ви витягли його з духовки, кришиться і опадає? Не хвилюйтеся! Вже завтра в гостях у програми побуває справжній експерт з приготування солодощів – Сергій Калінін.

Саме він навчить вас всім секретам приготування повітряного, хрусткого, схожого на перлину безе! Вас чекає ідеальний рецепт цих ласощів у всіх деталях: від науки збивання білків і до технології випічки десерту, щоб безе не виділяло рідину, не спадало і не пригорало !

А разом з глядачами в цей раз вчитися готувати безе буде співачка Наталя Дзеньків.

«Вперше я спробувала безе під час своєї подорожі по Франції, –
згадує дівчина. – Я зайшла в одне дуже старовинне і затишне кафе. Замовила собі чашечку кави і вирішила спробувати щось з десертів, мені запропонували фірмові безе! Тільки спробувавши, я просто закохалася в ці маленькі тістечка – легкі і хрусткі, солодкі і такі ніжні! Запитала у офіціанта, як вони зроблені і попросила рецепт, яким користується шеф-кухар, оскільки хотіла їх приготувати вдома. Офіціант мені відмовив, так як цій майстерності потрібно довго вчитися. Все, що він відповів: для безе збиваються білки і цукор, потім випікаються. Я подумала, що це просто і вирішила приготувати такі ж хрусткі безе вдома! Дізналася рецепт: білки, цукор і випікай собі! Але нічого не вийшло і не виходить до цих пір! Мені дуже прикро, адже готую я дуже добре! А от з безе проблема – мені дуже подобається цей десерт, але приготувати ніяк не можу!»

Разом з вами зірка дізнається: яка з стадій збивання білків є ідеальною для смачних безе? Як за допомогою підручних засобів приготувати безе різної форми? А також як приготувати оригінальні кольорові і неймовірно красиві безе з шоколадним смаком?

Не пропустіть вже завтра, 26 січня, о 9:00 на телеканалі СТБ!