Вінченцо Барба навчить Тамару Яценко готувати італійську лазанью

Все буде смачно

Лазанья – це ніжна, тануча в роті начинка, пікантне поєднання м’якого і твердого сирів, чудове тонке тісто! Незважаючи на те, що в Україні ця страва з’явилася не так давно, за своєю популярністю вона вже не поступається всім відомій піці. І з ресторанних меню лазанья давно перебралася на наші з вами обідні столи. Щоправда, виходить вона далеко не завжди вдало. Найчастіше це більше схоже розмазані по тарілці макарони по- флотськи, ніж на вишукану італійську страву. Але завтра, 19 січня, о 9:00 майстер-клас з приготування справжньої італійської лазаньї для вас проведе людина, яка точно знає, як приготувати цю страву ідеально. Дивовижний і неповторний шеф-кухар з Італії Вінченцо Барба переконає вас: зробити італійську лазанью на українській кухні – легко і просто!

Тільки сьогодні на нашій кухні – велике італійське свято! Неповторна Надія Матвєєва з одним із кращих кухарів Італії Вінченцо Барба розкажуть вам всі тонкощі приготування ніжної, з пікантним соусом з фаршу і томатів класичної італійської лазаньї.

Винченцо Барба

Разом з вами секрети приготування справжньої лазаньї буде дізнаватися відома актриса Тамара Яценко. Але рідні знають Тамару не тільки як видатну артистку, але і як прекрасну господиню! Тамара ідеально готує смажених перепелів і український борщ. Проте спроба приготувати страву родом з іншої країни – класичну італійську лазанью – закінчилася для актриси гучним провалом! Страва розвалилася, ще й підгоріла. Але не в характері Тамари опускати руки! Тому сьогодні вона – на кухні «Все буде смачно».

«Спроба здивувати подругу і її чоловіка-італійця приголомшливою лазаньєю не увінчалася успіхом, – зітхає Тамара. – Навіть згадувати соромно. Вийшла якась кулебяка. Тому я і прийшла до вас».

Як легко і без всяких труднощів розкачати тонке тісто для лазаньї і при цьому не розірвати його?
У якій послідовності викласти інгредієнти для лазаньї, щоб вона не перетворилася у вас на тарілці на безформну купу тіста з фаршем?
І що зробити з сиром, щоб він тягнувся апетитними ниточками і не пригорав при випіканні?

Дізнаєтеся вже завтра, 19 січня, о 9:00 на телеканалі СТБ!