Сергій Калінін навчить Ігоря Обуховського готувати ідеального кролика

Все буде смачно

Ніжний, м’який, соковитий і такий, що буквально тане у роті, – немає кращої страви для романтичної вечері, ніж тушкований кролик. Зазвичай тренер Ігор Обухівський запрошує свою дівчину в ресторан, коли хоче побалувати її чимось смачненьким. Але одного разу він вирішив зробити сюрприз для своєї коханої і вирішив влаштувати вечерю при свічках у себе вдома. Звісно, вечір був зіпсований, адже кролик – дуже складне у приготуванні блюдо, а Ігор озброївся лише сумнівними рецептами з Інтернету. Як ми знаємо, тренер з фітнесу – людина, яка завжди доводить почате до кінця. Тому Ігор Обухівський вирішив будь-якою ціною освоїти рецепт тушкованого кролика і звернувся з цією проблемою в шоу «Все буде смачно!». Хочете знати, що з цього вийшло? Тоді вмикайте канал СТБ вже завтра (14 грудня) о 9 ранку, і метр кулінарії Сергій Калінін розповість вам всі секрети приготування тушкованого кролика!

У когось тушкований кролик розвалюється у тарілці, у когось навпаки – виходить сухим і жорстким. При цьому головна проблема виникає ще на стадії оброблення тушки, адже господині купують м’ясо кролика і тільки вдома усвідомлюють, що не мають жодного уявлення про те, як з ним упоратися.

«Бажаючи харчуватися правильно, я розучив безліч рецептів, тож складаю ідеальне меню кожного свого дня, – розповідає Ігор Обуховський. – Зазвичай я вибираю м’ясо птиці, тому що воно нежирне. А кролика я заказую в ресторанах. Але коли я вирішив влаштувати для своєї дівчини романтичну вечерю, то курка здалася мені надто банальною. Хотілося чогось вишуканого і легкого. Мій вибір пав на кролика. Я купив тушку, пошматував її топірцем на шматочки, а потім взявся за каструлі, сковорідки, приправи, трави і все інше. Загалом, залив кролика сметаною і поставив на вогонь. У підсумку дівчина тільки поклювала трохи мою «страва», пояснивши, що не хоче наїдатися на ніч. А я весь вечір виколупував з м’яса гострі кісточки…»

IX2B3084.jpg

Отже, якого кольору має бути сире м’ясо свіжого кролика? Що з ним зробити, аби воно не було занадто жорстким? У якому вигляді необхідно маринувати кролика? Чим обробляти кролика, щоб шматочки залишилися цілісними? На якому етапі готування потрібно додавати спеції для посилення ніжного смаку м’яса? І скільки за часом необхідно тушкувати кролика?

Відповіді на всі ці та багато інших питань, а також ексклюзивний рецепт теплого салату з кролика від Сергія Калініна чекають вас вже завтра (14 грудня) о 9 ранку в шоу «Все буде смачно!» на СТБ.