Тетяна Литвинова навчить Дмитра Танковича готувати ідеальні деруни

Все буде смачно

Ароматні деруни на сніданок – здавалося б, що може бути простіше? Однак навіть якщо вивчити напам’ять всі рецепти в Інтернеті, у підсумку на тарілці будуть жирні і малоапетитні картопляні оладки. Ось і шоумен Дмитро Танкович знудьгувався за маминим дерунам, але будучи не в силах дочекатися чергової відпустки, щоб з’їздити у Мінськ і відвести душу на маминій їжі, він звернулася за допомогою до кулінарного експерта Тетяні Литвинової. Про те, як пройшов майстер-клас з приготування дерунів, ви зможете дізнатися вже завтра (8 грудня) о 9 ранку в шоу «Все буде смачно!» на СТБ.

Вирішивши відвідати кухню шоу «Все буде смачно!», шоумен Дмитро Танкович засоромився, мовляв, білорус, а деруни – національне блюдо своєї країни – готувати не вміє. Дмитро зізнався, що тисячу разів своїми очима бачив, як це робить його мама, але коли одного разу спробував приготувати їх собі на сніданок, то зрозумів, що в кулінарії не варто розраховувати тільки на зорову пам’ять – важливо чітке розуміння всіх процесів готування того чи іншого блюда.

«Рецепт здається зовсім простим, – сказала Тетяна Литвинова. – Інгредієнтів мало, і це продукти, доступні всім. Але у приготуванні дерунів є багато тонкощів у тому, що стосується вибору картоплі, роботи з нею, процесу смаження…»

Отже, на що слід звернути увагу при виборі картоплі для дерунів? Що потрібно додати у картопляну масу, аби вона не потемніла? Який інгредієнт зробить блюдо гумовим? Що необхідно зробити з картопляною масою, аби вона не розпливалася по сковорідці? І на якому вогні необхідно смажити деруни, щоб вони не вийшли надто жирними?

Відповіді на всі ці питання, а також ексклюзивний рецепт бурякових дерунів від Тетяни Литвинової чекають вас вже завтра (8 грудня) о 9 ранку в шоу «Все буде смачно!» на СТБ.