Алла Ковальчук навчить співачку Еріку готувати ідеальні сибірські пельмені

Все буде смачно

Коли нам хочеться поїсти смачних пельменів, ми найчастіше йдемо в магазин і купуємо шкідливі напівфабрикати. А все тому, що рівні – один в один – пельмені з тонким тістом й ніжним соковитим фаршем, на жаль, приготувати вдома не так-то і просто… Однак експерт Алла Ковальчук переконана, що в замішуванні тіста, готуванні фаршу, ліпленні та варінні пельменів немає абсолютно нічого складного. Про те, як усе зробити правильно, вона вже завтра (24 листопада) о 9 ранку розповість співачці Еріці в шоу «Все буде смачно!» на СТБ.

Робота з м’ясом і тістом для сибірських пельменів – заняття радше для грубого чоловіка, ніж для витонченої дівчини. Проте співачка Еріка одного разу все-таки зважилася на кулінарний подвиг:

«Пам’ятаю, тісто просто розповзлося по воді, – згадує артистка. – І ще воно було товстим, ніяк не хотіло розкочуватися. А якщо я катала з силою, так що руки потім відвалювалися, тісто просто рвалося. Загалом, я неабияк помучилася! В іншій раз у мене взагалі вийшло не тісто, а якась гума! У підсумку я просто пішла в ресторан і замовила собі пельменів…»

Y18A9718.jpg

Отже, хочете знати, якою має бути вода для прісного пельменного тесту? Яке в пельменях ідеальне співвідношення фаршу і тіста? Чим змастити тісто, щоб пельмень був добре зліплений? Без якого інгредієнта начинка пельменів не буде соковитою? Що слід зробити з пельменями відразу після того, як їх дістали з води?

Відповіді на всі ці питання, а також ексклюзивний рецепт хичінов від Алли Ковальчук чекають вас вже завтра (24 листопада) о 9 ранку в шоу «Все буде смачно!» на СТБ!