Алла Ковальчук навчить Дашу Трегубову готувати ідеальний бісквіт

Все буде смачно

Пишний, легкий і ніжний бісквіт – це ідеальний десерт для домашнього торжества. Однак у господинь бісквіт часто має вигляд підгорілого і опалого «млинчика». У результаті після декількох годин готування доводиться викидати плоди своїх праць у відро для сміття і відправлятися у найближчу кондитерську. Бажаючи навчити всіх готувати ідеальний бісквіт, кулінарний експерт Алла Ковальчук проведе детальний майстер-клас для телеведучої Даші Трегубової – приєднуйтесь до чарівництва на кухні «Все буде смачно!» на СТБ вже завтра (17 листопада) о 9 ранку!

Прийшовши у гості до ведучої Надії Матвєєвої, Даша Трегубова пояснила, що хоче навчитися готувати ідеальний бісквіт заради своєї дочки, яка марить цим десертом з тих пір, як спробувала його в гостях у свого друга.

«Донька попросила мене спекти такий самий бісквіт до її дня народження, – розповіла Даша Трегубова. – Я дізналася рецепт у матусі її друга, після чого купила всі необхідні продукти і взялася за справу. Проте мій «бісквіт» вийшов таким, що його категорично не можна було подавати до столу. Він підгорів, опав – у мене взагалі не вдалося витягти його з формочки. У підсумку мені довелося швиденько замовити бісквіт з пекарні і переплатити купу грошей за терміновість…»

Що ж, напевно, з такими ж проблемами зіткнулися і ви, коли намагалися випекти пишний і ароматний бісквіт. Тому Алла Ковальчук, яка переконана, що цей десерт – не таке вже й складне блюдо, протягом години розповість всі секрети його приготування. Наприклад, ви дізнаєтеся: чим присипати форму, щоб бісквіт не опав? У якій посуді не можна збивати жовтки для бісквіта? Що потрібно додати в тісто, щоб бісквіт вийшов пишним? Як правильно додавати збиті білки у тісто  Як перевірити бісквіт на готовність, щоб він від цього не втратив свою дорогоцінну форму?

Відповіді на ці та багато інших питань, а також ексклюзивний рецепт солоного бісквіта з куркою від Алли Ковальчук чекають вас вже завтра (17 листопада) о 9 ранку в шоу «Все буде смачно!» на СТБ!