Сергій Калінін навчить Сергія Писаренка готувати ідеальний плов

Все буде смачно

Розсипчастий і ароматний плов з м’ясом, яке буквально тане у роті – цю страва особливо люблять великі чоловіки. Наприклад, відомий гуморист Сергій Писаренко вважає плов ідеальним способом повернути собі сили після важкого робочого дня. Однак у нього, як і у більшості кулінарів-любителів, плов часто виходить не повноцінною стравою, а всього лише жалюгідною комбінацією рису та м’яса. Бажаючи освоїти рецепт ідеального плову, Сергій Писаренко прийде на кухню шоу «Все буде смачно!» і разом з ведучою Надією Матвєєвою випитає всі секрети одночасно простої і складної страви у експерта передачі Сергія Калініна – приєднатися до майстер-класу можна буде вже завтра (16 листопада) о 9 ранку в ефірі каналу СТБ!

Готування плову – це чоловіча справа. І Сергій Писаренко з тих, хто не веде себе на кухні білоручкою. Він може і рибу почистити, і картоплю посмажити, і приготувати ніжну телятину. Однак з пловом у гумориста, на жаль, нічого не виходить:

«Колись я служив в армії – у Казахстані, на кордоні, – згадує Сергій. – І у нас була інтернаціональна команда. У тому числі й узбек, який готував справжній плов! Це було щось феєричне! Я нічого смачнішого у своєму житті ніколи не їв! Рісинка до рісинки, м’ясо тане у роті, а спеції – це взагалі щось неймовірне! Я ще в армії дав собі обіцянку навчитися коли-небудь готувати такий плов, як у цього узбека. Але до цих пір всі мої старання не привели до успіху: то рис сліпнеться, то буде сирим і твердим, а м’ясо часто взагалі розпадається на волокна…»

Сергій Писаренко – не виняток. Ідеальний плов виходить далеко не у всіх. Хоча, насправді, це досить просте блюдо – досить знати декілька нюансів його приготування. Наприклад, яку частину яловичини краще брати для плову? У якій посуді його слід готувати? Яким має бути співвідношення м’яса і рису в плові? Якою водою потрібно заливати страву? На якому вогні слід доводити плов до ідеальної готовності?

Відповіді на всі ці питання чекають вас вже завтра (16 листопада) о 9 ранку в шоу «Все буде смачно!» на СТБ!